Kilka słów o nas

 

 

Nasze początki sięgają roku 2010, w którym rozpoczęliśmy działalność w Niemczech, koncentrując się na handlu produktami przemysłowymi, głównie z rynku DACH do Polski. Doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami oraz doradztwie obiektowym zdobyliśmy pracując dla największego producenta stolarki budowlanej w Europie. Ponadto zbudowaliśmy dla tego producenta dział zarządzania produktem w jego zakładzie w Polsce oraz byliśmy odpowiedzialni za planowanie, budowanie i zarządzanie nowej spółki tego producenta w zakresie montażu jego stolarki budowlanej.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Kontakt z nami

CreativeAgency

  1. pl
  2. de

CONSULTING Mieszkając w Niemczech ponad 25 lat i znając wymogi i oczekiwania kontrahentów oraz urzędów jesteśmy w stanie wesprzeć klienta biznesowego oraz indywidualnego. Współpracujemy z niemieckim biurem rachunkowym z okolic Norymbergii, aby klient był pewny, że jego sprawy związane z rynkiem niemieckim są wykonane zgodnie z prawem niemieckim i wymaganiami klienta.

 

PROJECT MANAGEMENT Szerokie doświadczenie w prowadzeniu projektów na terenie DACH, znajomość języka na poziomie ojczystym i ścisła wiedza na temat pożądanych dokumentów i pozwoleń dla firm działających na terenie Niemiec, pozwolą nam wesprzeć lub prowadzić Państwa projekt, szczególnie w branży budowlanej.

 

 

 

RECRUITING Poprzez nasze doświadczenie w budowaniu działu zakładu i nowej firmy od zera dla dłużej międzynarodowej korporacji, zdobyliśmy również doświadczenie w poszukiwaniu i rekrutacji pracowników, zwłaszcza fizycznych, do pracy na terenie Niemiec. Chętnie pomożemy Państwu w poszukiwaniu odpowiedniego personelu do pracy w Niemczech.

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © Creative Agency

Stronę stworzono wykorzystując kreator stron www WebWave

Egerländer Straße 2A

91074 Herzogenaurach

Deutschland

 

 

Kontakt

 

Michał Koralewski

Numer Polska              +48 787 572 392

Numer Niemcy            +49 176 236 14 345

E-mail                            kontakt@kopartis.pl

Nasza oferta

 

• Doradztwo

• Project Management

• Pośrednictwo pracy / Rekrutacja pracownikow

• Rozliczenia w Niemczech

• Wsparcie w branży budowlanej w Niemczech

• Tłumaczenie pism / kontraktów / umów